Změna velikosti písma

Drobečková navigace

ÚVOD > AKTUALITY > Zrušení Petrovských svatováclavských hodů

Zrušení Petrovských svatováclavských hodůOznamujeme, že z důvodu neustále se zhoršující epidemiologické situace v České republice,
a především v naše regionu, rozhodlo po odpovědné úvaze vedení obce Petrov společně se souborem Petrovjan nepořádat letošní Svatováclavské hody. Rozhodnutí bylo učiněno v zájmu zajištění bezpečnosti obyvatel naší obce. V případě pořádání hodů by nebylo možné zajistit všechna bezpečnostní opatření. Zároveň se snažíme minimalizovat důsledky vyplývající z šíření epidemie v obci a dalších návazných opatření, což by bylo např. uzavření školky nebo školy.

Děkujeme za pochopení!

Ing. Eva Mlýnková
Starostka obce Petrov

 

Menu

 Poplatek za domovní odpad a psy

Poplatek za 1 poplatníka za domovní odpad činí 660,- Kč. Poplatek je možno uhradit ve dvou stejných splátkách, nejpozději v termínech : do 31. května a do 31. října příslušného kalendářního roku. Poplatek za psa 120,- Kč.

Tyto poplatky jsou platné od 1.1.2024

č.ú. 11027671/0100

16. 7. Luboš

Zítra: Martina

Připravovaný projekt "Petrov - vesnická památková rezervace Plže"

 Odkaz na video

Nový přístav na Baťově kanále

Zde naleznete podmínky užívání přístavu:

http://www.rvccr.cz/pristavy-a-sluzby/pristav-petrov-na-batove-kanale