Změna velikosti písma

Drobečková navigace

ÚVOD > AKTUALITY > Výpadek el. proudu

Výpadek el. prouduDatum konání:
30.10.2017

Díky silnému větru došlo několikrát v neděli k výpadku el. energie v naší obci. V některých nemovitostech i v pondělí funguje energie pouze na jednu fázi. Tato porucha byla hlášena v neděli na poruchovou službu E.ONu, bohužel však nebyla zaregistrována, a to z důvodu, že v republice je mnoho obcí, kde nejde elektřina vůbec a pracovníci pracují na odstranění těchto závad. Budeme se snažit dnes opět na poruchovou službu dovolat a pracovat na tom, aby byla závada odstraněna co nejdříve i v naší obci.

Děkujeme za pochopení. Nic víc pro opravu v současné době nemůžeme udělat.


Bc. Eva Mlýnková, starostka


Menu

 Poplatek za domovní odpad a psy

Poplatek za 1 poplatníka za domovní odpad činí 660,- Kč. Poplatek je možno uhradit ve dvou stejných splátkách, nejpozději v termínech : do 31. května a do 31. října příslušného kalendářního roku. Poplatek za psa 120,- Kč.

Tyto poplatky jsou platné od 1.1.2024

č.ú. 11027671/0100

22. 4. Evženie

Zítra: Vojtěch

Připravovaný projekt "Petrov - vesnická památková rezervace Plže"

 Odkaz na video

Nový přístav na Baťově kanále

Zde naleznete podmínky užívání přístavu:

http://www.rvccr.cz/pristavy-a-sluzby/pristav-petrov-na-batove-kanale