ÚVOD > AKTUALITY > Výpadek el. proudu

Výpadek el. proudu

Datum konání:
30.10.2017

Díky silnému větru došlo několikrát v neděli k výpadku el. energie v naší obci. V některých nemovitostech i v pondělí funguje energie pouze na jednu fázi. Tato porucha byla hlášena v neděli na poruchovou službu E.ONu, bohužel však nebyla zaregistrována, a to z důvodu, že v republice je mnoho obcí, kde nejde elektřina vůbec a pracovníci pracují na odstranění těchto závad. Budeme se snažit dnes opět na poruchovou službu dovolat a pracovat na tom, aby byla závada odstraněna co nejdříve i v naší obci.

Děkujeme za pochopení. Nic víc pro opravu v současné době nemůžeme udělat.

Bc. Eva Mlýnková, starostka

29. 3. Taťána