ÚVOD > AKTUALITY > Tříkrálová sbírka

Tříkrálová sbírka

Datum konání:
11.1.2020

Charita ČR se sídlem v Praze je pořadatelkou veřejné "Tříkrálové sbírky", která je povolena na základě o veřejných sbírkách. Touto sbírkou se snaží formovat veřejné mínění na pomoc rodinám a lidem v nouzi.           V naší obci vás navštíví v sobotu 11. ledna skupinky "Tří králů" a budou vybírat příspěvky od občanů do zapečetěných kasiček. Každou skupinku bude doprovázet dospělá osoba.                                                                 Všem, kteří se zapojí do koledování a hlavně všem dárcům Charita upřímně děkuje.                                               Sraz koledníků je ve 13.00 hodin v kostele sv. Václava.

Poplatek za 1 poplatníka za domovní odpad činí 480,- Kč za rok a poplatek za psa 120,- Kč. Tyto poplatky jsou platné od 1.1.2020.

11. 7. Olga

Zítra: Bořek