Změna velikosti písma

Drobečková navigace

ÚVOD > AKTUALITY > Soubor Petrovjan září nejen tanečně...

Soubor Petrovjan září nejen tanečně...V sobotu 14.6.2014 se v Radějově uskutečnil historicky první  ročník „Radějovských her.“

Pozváno bylo deset týmů z okolních obcí. Mezi nimi i kroužek Petrovjan v zastoupení kapitánky Milady Martinkové, kterou v týmu doplnili Miluše Šarová, Veronika Zlomková, Petr Krša a Tomáš Lončík.  Tým našeho mužstva se zákeřných disciplín, při kterých místy tekla i krev, ujal s vervou a plným nasazením.  Ač netrénovali, a vlastně ani netušili, do čeho jdou, umístnili se hrdě na 3. místě v celkovém pořadí.  Hry, ve kterých se lyžovalo, plavalo, či jezdilo na šílených bicyklech, měly úspěch nejen u soutěžících, ale také u fanoušků, kteří s nadšením povzbuzovali náš tým. Nechyběl ani zdravotník či maskot.  Příjemné, veselé odpoledne dovršil závod v biatlonu, který byl nejnáročnějším úkolem dne. Ale zvládla ho všechna mužstva.

 Za příjemné odpoledne patří obdiv Radějovjanům, kteří něco tak vtipného vymysleli a zorganizovali, ale hlavně velká gratulace statečným bojovníkům! Díky Vám, za skvělou reprezentaci kroužku, i obce.

 

                                                                                                                   Iva Klásková

 


Menu

 Poplatek za domovní odpad a psy

Poplatek za 1 poplatníka za domovní odpad činí 660,- Kč. Poplatek je možno uhradit ve dvou stejných splátkách, nejpozději v termínech : do 31. května a do 31. října příslušného kalendářního roku. Poplatek za psa 120,- Kč.

Tyto poplatky jsou platné od 1.1.2024

č.ú. 11027671/0100

16. 7. Luboš

Zítra: Martina

Připravovaný projekt "Petrov - vesnická památková rezervace Plže"

 Odkaz na video

Nový přístav na Baťově kanále

Zde naleznete podmínky užívání přístavu:

http://www.rvccr.cz/pristavy-a-sluzby/pristav-petrov-na-batove-kanale