ÚVOD > Obec > Základní škola a Mateřská škola Petrov

Podpořené projekty

Počítačová učebna ZŠ Petrov

Základní škola a Mateřská škola Petrov

Obec Petrov je zřizovatelem Základní a mateřské školy, příspěvkové organizace. Budova školy byla postavena v roce 1908 a další část přistavena v letech 1962 - 1964.
Mateřská škola se nachází hned naproti základní školy. V areálu školy je také dětské hřiště, které bylo vybudováno v roce 2007.
Základní školu navštěvuje 39 dětí v pěti ročnících a třech třídách. Do mateřské školy chodí 47 dětí.
Při škole působí také mateřské centrum Klubíčko, které využívají maminky na mateřské dovolené.
V mateřské škole funguje školní kuchyně, která zabezpečuje stravování nejen pro děti, zaměstnance, ale také pro veřejnost. Denně se zde vaří na 150 obědů.

škola

školní hřiště

Poplatek za 1 poplatníka za domovní odpad činí 540,- Kč za rok a poplatek za psa 120,- Kč. Tyto poplatky jsou platné od 1.1.2022

č.ú. 11027671/0100