ÚVOD > Aktuální dění - stalo se > Noc s Andersenem

Noc s Andersenem

Páteční noc 21. března patřila dětem a pohádkám. Tento večer jsme se sešli již po sedmé v tělocvičně, abychom si připomněli, kdo byl pan Hans Christian Andersen. Letos jsme vybrali Večerníčkovi pohádky a k tomu jsme si každý vyrobili z novin Večerníčkovu čepici. Letos přišlo ulehnout do tělocvičny základní školy 47 dětí. Kromě čtení si měly děti možnost zatancovat, zahrát si míčové hry a také jsme pro ně připravili noční hru na školní zahradě. Za splnění tohoto úkolu na ně čekala sladká odměna. Usínalo se v pozdních nočních hodinách a někteří jedinci neusnuli vůbec...:-). Přišly mezi nás i děti, které navštěvují již 2. stupeň ZŠ, těmto děkujeme za pomoc s mladšími dětmi. Snažili jsme se, aby si děti tuto noc užily.

Noc s andersenem

20. 11. Nikola