ÚVOD > Aktuální dění - stalo se > Čertovské dostaveníčko

Čertovské dostaveníčko

Datum konání:
7.12.2013

V sobotu 7. prosince se prostory před obecním úřadem proměnily v peklo s mnoha čertíky. Občas se tam objevil i nějaký andílek a jeden Mikuláš. Pro děti byly připraveny úkoly, které plnily a za to dostávaly odměny. Petrovské mažoretky se přeměnily také za malé čertice a zpestřily nám akci svým vystoupením. Byla zde také vyhodnocena soutěž "Nejhezčí vánoční ozdoba", která probíhala ve dvou kategoriích. V kategorii dětí se na 3. místě umístnila Markéta Ulehlová, na místě druhém Terka BačíkováKristýna a vítězem se  stala Kristýna Bačíková. Mezi dospělými třetí místo získala Mgr. Jana Trojancová, druhé místo obsadila Iva Klásková a zlatou příčku obsadil Marek Konečný. Pro zahřátí jsme nabízeli čaj a svařák, který připravili hasiči. Zakousnout jste se mohli do pečených brambor, připravených kuchařkami mateřské školy.

Čertovské dostaveníčko...