ÚVOD > Aktuální dění - stalo se > Šlágr tv natáčela v Petrově silvestrovský pořad

Šlágr tv natáčela v Petrově silvestrovský pořad

V pátek 15. listopadu se natáčel ve vinném sklepě pana Miroslava Svobody silvestrovský pořad Šlágr tv. Při tomto pořadu se představilo 10 dechových kapel a 4 cimbálové muziky a moderoval jej František Uher z Lanžhota společně s Růženkou Dobešovou a Karlem Kopřivou z Milotic. Ve sklepě se bavilo na 300 diváků. Tito zavítali do Petrova z různých koutů republiky, ale také ze Slovenska. O tom, že zde byla velmi příjemná atmosféra se můžete přesvědčit na Šlágr tv dne 31. prosince 2013.