ÚVOD > Aktuální dění - stalo se > Přehlídka dechových hudeb

Přehlídka dechových hudeb

Datum konání:
18.5.2013

V sobotu 18. května do petrovských Plží zavítalo na 500 milovníků dechové hudby. Tady se konal již 3. ročník Přehlídky dechových hudeb. Hlavním pořadatelem je pan František Kotek ze Strážnice. Obec Petrov zajišťuje zázemí této akce. Na přehlídce zahrálo 5 dechových hudeb. Mezi nimi Dechová hudba ze ZUŠ ve Veselí nad Moravou, Žadovjáci, Svárovanka ze Strážnice, Gloria Zdeňka Gurského a Túfaranka ze Šakvic. Odpolednem provázel lidový vypravěč pan Franta Uher. Muzikanti návštěvníky přehlídky nejenom rozezpívali, ale také roztančili. Příznivci "dechovky" se už nyní mohou těšít na další ročník 2014.

Přehlídka dechových hudeb