Změna velikosti písma

Drobečková navigace

ÚVOD > AKTUALITY > Aktuální dění - stalo se > Noc s Andersenem

Noc s AndersenemDatum konání:
22.3.2013

V pátek 22. března, kolem 19. hodiny, se začali u petrovské školy scházet malí nocležníci s karimatkami a spacáky. Někteří menší si nesli i plyšáka nebo autíčko :-). Tento den probíhala v tělocvičně "Noc s Andersenem". Hned po té, co si děti našly  místa k rozložení svých pelíšků, jsme se přemístnili do obecní knihovny, kterou si děti prohlédly a vybraly si knížky, ze kterých chtěly číst. Na začátek jsme si představili pana Andersena a řekli si, která díla autor napsal. A jednu jeho pohádku jsme si také přečetli. Na protáhnutí a unavení dětí přichystal pan ředitel menší diskotéku. Pak se zase chvilku četlo, aby se děti uklidnily a připravily se na noční hru, která probíhala na školním dvoře. Děti byly rozděleny do 8 družstev a plnily úkol, který jim byl zadán. V nočních hodinách se na školním dvoře objevilo i pár strašidel, kterých se ale většina dětí vůbec nebála. Aspoň to říkaly:-)!!! I nadále jsme pokračovali se čtením, a to s příběhy Harryho Pottera. Letos jsme četli pro 47 posluchačů až do půl druhé. I přesto byla už před šestou hodinou větší polovina zase vzhůru. Po snídani byly děti odměněny diplomem a malou sladkostí. Poté si ještě zahrály nějaké hry a po osmé hodině se rozcházely do svých domovů. Doufáme, že spokojeny:-).

 Noc s Andersenem


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Menu

 Poplatek za domovní odpad a psy

Poplatek za 1 poplatníka za domovní odpad činí 660,- Kč. Poplatek je možno uhradit ve dvou stejných splátkách, nejpozději v termínech : do 31. května a do 31. října příslušného kalendářního roku. Poplatek za psa 120,- Kč.

Tyto poplatky jsou platné od 1.1.2024

č.ú. 11027671/0100

14. 4. Vincent

Zítra: Anastázie

Připravovaný projekt "Petrov - vesnická památková rezervace Plže"

 Odkaz na video

Nový přístav na Baťově kanále

Zde naleznete podmínky užívání přístavu:

http://www.rvccr.cz/pristavy-a-sluzby/pristav-petrov-na-batove-kanale