ÚVOD > Aktuální dění - stalo se > Tříkrálová sbírka

Tříkrálová sbírka

První lednovou sobotu proběhla Tříkrálová sbírka, kterou již tradičně pořádá Charita.
V naší obci koledníci vykoledovali do pokladniček obnos ve výši 48 339,- Kč. V roce 2011 se vybrala částka 45 156,- Kč a v roce 2010 částka 42 422,- Kč.
Za odměnu se koledníci zúčastnili filmového představení „Gnomeo a Julie“.
Děkujeme všem, kteří jste do sbírky přispěli a děkujeme dobrovolníkům – maminkám, babičkám, dětem a koordinátorce sbírky paní Anně Obrtlíkové, že díky Vám tato sbírka opět proběhla v naší obci úspěšně.

Tříkrálová sbírka