Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

ÚVOD > Turistické zajímavosti > Akce v regionu

Akce v regionu


Výletní vlaky do Lednice

Pravidelné vlaky s historickým motoráčkem.

Více

Výletní vlaky do Lednice

Pravidelné vlaky s historickým motoráčkem.

Více

Sonberské (ne)vinné kulturní léto: Ulrychovi & Javory beat

Datum konání
Typ

Koncert Hany a Petra Ulrychových zúročuje to nejlepší z jejich hudební dráhy a nabízí posluchačům pestrou procházku hudební historií od beatových počátků po nejnovější písně. Doprovodná skupina Javory beat v nástrojovém obsazení klávesy, akordeon, perkuse, baskytara, elektrická a akustická kytara tvoří dynamický a jedinečný doprovod zpěvu obou sourozenců. To všechno se skleničkou sonberského vína a výhledem na Pálavu.

Více

Výletní vlaky do Lednice

Pravidelné vlaky s historickým motoráčkem.

Více

Kytarový festival Mikulov 2019

Datum konání

Koncerty špičkových osobnostní světa ve hraní na klasickou kytaru v prostorách mikulovského zámku. Mikulov se ve druhém červencovém týdnu opět stane centrem kytarového dění - ve dnech 7. – 13. 7. se zde uskuteční 33. ročník mezinárodního kytarového festivalu „Mikulov 2019“. Mikulovský kytarový festival patří již tři desítky let k nejvýznamnějším akcím svého druhu nejen v České republice, ale i v celém středoevropském regionu. Tak jako v minulých letech nabídne i letos řadu přednášek, seminářů a workshopů s kytarovou tématikou, výuku v mistrovských třídách a také 13 koncertů vynikajících světových interpretů i účastníků festivalu.

Více

Festival Slunce Strážnice 2019

Datum konání
Typ

Účinkující : (pořadí upřesníme později) Pátek 12. 7. 2019 Amfiteátr Zámek od 17.00 Robert Křesťan a Druhá tráva Jiří Pavlica & Hradišťan Samson a jeho parta Nezmaři Pokáč Epy de mye Pavlína Jíšová a Petr Kalandra Memory Band Sobota 13. 7. 2019 Amfiteátr Zámek od 14.00 Václav Neckář a Bacily Roman Dragoun a Michal Žáček Ivan Hlas Trio Jaroslav Wykrent a In Blue Folk Team Laura a její tygři Textová dílna Slávka Janouška WBand Jaroslav Samson Lenk

Více

Sonberské (ne)vinné kulturní léto: Slavonice&Martin Kudlička

Datum konání
Typ

Manželé Trojanovi, kteří stojí za filmovým festivalem Slavonice Fest, tentokrát pozvali svého blízkého kolegu a spolupracovníka Davida Vávru, architekta, herce a spisovatele, který v 70. letech spoluzakládal divadlo SKLEP, právě o něm budeme debatovat, pustíme i ukázky a hudebně nás doprovodí brněnský Martin "Kudla" Kudlička písničkář, textař, moravský atašé rádia BEAT, zakládající člen brněnských skupin Lidopop a Zadáci, autor textů na desce Tulák po hvězdách brněnské legendy Progres 2, autor několika divadelních představení pro děti, na kterých spolupracoval např. s Petr Skoumalem, autor songu Města nad řekou pro B Side Band s Vojtou Dykem, spoluautor oficiální hymny FC Zbrojovka Brno, autor textů pro třebíčskou skupinu Frenciz, moderátor hudebních festivalů. 

Více

LANŽHOT "NA FEST"

Datum konání
Typ

Město Lanžhot připravuje první ročník koncertu kapel "Lanžhot na fest". Můžete se těšit na Monkey Business , Arakain , Sebastian.

Více

23. ŽALMANŮV FOLKOVÝ KYJOV

Datum konání
Typ

V sobotu 3. srpna se uskuteční již neuvěřitelný 23. ročník festivalu Žalmanův folkový Kyjov. Nejenom tento festival, ale folk vůbec má v Kyjově dlouholetou tradici. Letošní ročník je opět pod záštitou legendárního Pavla Lohonky Žalmana a skladbu programu si vzal za své již tradičně František Linhárek. Toto dlouholeté pracovní i přátelské spojení dvou předních českých folkových protagonistů slibuje, a také tomu vždy tak bylo, vysokou úroveň a skvělou skladbu programu. Program letošního ročníku: 18:00 Old Boys Poutníci 18:35 Erik Veverka - Llaericc Účastník Folk.kvítku 19:10 Pavlína Jíšová & Bababand 20:00 MATADOŘI 20:10 Malá cimbálová muzika ZUŠ Kyjov 20:50 Lenka Slabá 21:40 Žalman & spol 23:00 Nezmaři Laskavým slovem bude provázet Vojta Polanský. Vstupné je v předprodeji 220,- Kč a na místě 250,- Kč.

Více

 Poplatek za domovní odpad a psy

Poplatek za 1 poplatníka za domovní odpad činí 390,- Kč za rok a poplatek za psa 120,- Kč. Tyto poplatky jsou platné od 1.1.2013.

20. 6. Květa

Zítra: Alois

Nový přístav na Baťově kanále

Zde naleznete podmínky užívání přístavu:

http://www.rvccr.cz/pristavy-a-sluzby/pristav-petrov-na-batove-kanale

 

Odkud čerpáte informace o dění v obci?
a) webové stránky
  
 2565
b) hlášení rozhlasem
  
 1278
c) úřední deska
  
 1253
d) petrovský zpravodaj
  
 1902
e) v ulicích obce
  
 1263