ÚVOD > AKTUALITY > Výsadba Petrovské aleje

Výsadba Petrovské aleje

Petrovská alejk památné lípě u Tatarské cesty
V minulém roce se podařilo vysadit prvních 33 stromů a zahájit tak budování významného krajinného prvku – Petrovské aleje. Letos budeme pokračovat a přidáme dalších 35 stromů. Přijměte naše pozvání, vezměte děti, své přátele a přijďte si zasadit strom.
Akce se koná v sobotu 7.11.2015 od 10:00 hodin (do vysazení všech stromů). Sraz účastníků je u komunitní kompostárny v Petrově a čeká Vás výsadba ovocných stromků místních krajových odrůd (jabloně,třešně,ořešáky) a hlavně lip malolistých. Pomáhat nám budou i dobrovolníci Hnutí DUHA z různých koutů naší vlasti. S sebou si vezměte pracovní oblečení, nářadí a hlavně dobrou náladu.
Akci pořádá Hnutí DUHA Bílé Karpaty ve spolupráci s obcí Petrov.
Tento projekt byl vytvořen z veřejné sbírky Nadace Partnerství.  www.nadacepartnerstvi.cz
Eva Mlýnková a Pavel Dekař

29. 7. Marta